On-line розрахунок

Лізингова компанія

«АТОН-XXI»

15 років досвіду

Протягом п'ятнадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу. Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України.

On-line розрахунок

Залиште заявку на розрахунок вартості прямо зараз і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Додаткові послуги

Юридичні послуги з питань страхового, банківського та господарського права в цілому

Лізингова компанія ТОВ «АТОН-XXI» з моменту свого створення (2004 рік), користується послугами багатьох страхових компаній - маємо досвід роботи з більше ніж 50 компаніями, в яких ми страхували різноманітні види ризиків, насамперед КАСКО та ОСАГО.

В зв’язку з цим, і не тільки, нам досить часто доводилось боротися з небажанням страхових компаній сплачувати страхове відшкодування.

В процесі таких взаємовідносин із страховими компаніями, у нас було створено групу фахівців у галузі страхового права. Серед цих фахівців є і такі, що мають досвід роботи юрисконсульта страхової компанії, та знають специфіку роботи системи з середини.

Останнім часом, враховуючи особливості ситуації, яка склалася на ринку фінансових послуг, страхові компанії все частіше працюють за принципом «що відсудите – те ваше». Про це свідчить «некоректна поведінка», а в деяких випадках, навіть шахрайство з боку страхових компаній по відношенню до клієнтів.

Враховуючи кількість звернень з боку наших партнерів та клієнтів, а також величезний досвід врегулювання будь-яких питань, пов’язаних із страхуванням та виплатою страхового відшкодування, пропонуємо Вам комплексну послугу по вирішенню проблемних питань із будь-якою страховою компанією як в досудовому порядку, так і в суді.

Контактний телефон: 067-500-82-76 Олег Миколайович

Чому саме ми

15 років у сфері надання послуг лізингу

Профінансовано сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу

Ми пропонуємо гнучкі схеми лізингових розрахунків

Орієнтуємося на підприємства малого і середнього бізнесу

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами

Встановлення довгострокової співпраці по розвитку бізнесу наших партнерів