On-line розрахунок

Лізингова компанія

«АТОН-XXI»

12 років досвіду

Протягом дванадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу. Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України.

On-line розрахунок

Залиште заявку на розрахунок вартості прямо зараз і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Лізинг

ЛІзинг є визнаним фінансовим інструментом, який виступає своєрідним каталізатором рівня інвестиційної активності економіки. Лізинг, як одна з форм інвестування, дає можливість відновити і якісно поліпшити основні фонди підприємств, розширити виробничі потужності, що, зрештою, дозволяє значно підвищити рівень конкурентоздатності продукції.

«Відповідно до вимог законодавства України, в лізинг може бути передано майно, яке відноситься до основних фондів підприємства»

Підприємству простіше і, як правило, вигідніше отримати устаткування та автомобільний транспорт на умовах лізингу, ніж залучати кредитні кошти на його придбання, оскільки лізингове майно знаходиться у власності лізингодавця і може виступати як предмет застави, що забезпечує зобов'язання лізингодавця перед банком-кредитором. Клієнт звільняється від внесення додаткової застави і пов'язаних з цим процедур, що є обов'язковим при кредитуванні. Зобов'язання по лізингу не впливають на загальну кредиторську заборгованість підприємства, що дозволяє безперешкодно залучати додаткові кредитні кошти для потреб основного виробництва.

Переваги лізингу

1
Через свою простоту та ефективність лізинг дозволяє клієнтам постійно оновлювати основні фонди підприємства відповідно до сучасних вимог ринку, що дає значні конкурентні переваги.
2
Лізинговий договір гнучкіший, ніж кредитний договір або договір позики. Він надає можливість обрати найбільш прийнятну для сторін схему виплат, що дозволяє скоординувати і оптимізувати довгострокову фінансову стратегію клієнта.
3
Після закінчення терміну дії лізингового договору право власності на майно за бажанням клієнта може переходити до нього. При цьому за незначною залишковою вартістю, яка враховує залишкову суму лізингових платежів і побажання клієнта відносно визначення розміру ліквідаційної вартості.
4
При придбанні майна за допомогою лізингу, клієнт автоматично отримує цілий комплекс додаткових послуг з транспортування, розмитнення, страхового оформлення, юридичного супроводження, державної реєстрації і так далі. Всі дії, які покупцеві доводиться самостійно здійснювати в разі придбання майна за власні або кредитні кошти, при лізингу виконуються співробітниками лізингової компанії.

Пріоритетні об'єкти фінансування

Легкові автомобілі

В лізинг надаються нові автомобілі, які будуть придбані згідно Вашого замовлення; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; перший внесок (авансовий платіж) за рахунок власних коштів клієнта – від 30% вартості об'єкта лізингу...

Детальніше

Вантажні автомобілі

В лізинг надається нова техніка, яка буде придбана згідно Вашої заявки у визначених Вами продавців або виробників; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; авансовий платіж – від 30% вартості об'єкта лізингу; оплата лізингових платежів – щомісячно або за...

Детальніше

Обладнання

В лізинг надається нове обладнання, яке буде придбано згідно Вашої заявки у визначених Вами продавців або виробників; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; авансовий платіж – від 30% вартості об'єкта лізингу; оплата лізингових платежів – щомісячно рівними частинами...

Детальніше

Житлова та комерційна нерухомість

В лізинг надається нова та бувша у вжитку нерухомість (квартири, офіси, інші приміщення), яка буде придбана згідно Вашого замовлення; термін лізингу – до 7 років; перший внесок (авансовий платіж) – від 25% вартості об'єкта лізингу...

Детальніше

Олег Радіоненко

Директор лізингової компанії
«АТОН-XXI»

«Лізингова компанія,
що динамічно розвивається!»

ТОВ «АТОН-XXI» – лізингова компанія, що динамічно розвивається. Протягом дванадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу.

Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України. Ефективність виконаної роботи нашої компанії було оцінено премією «Український фінансовий олімп» в номінації «Лізингова компанія, що показує найбільш динамічний розвиток» за результатами 2005-2006 років.

За результатами 2010 року ТОВ «АТОН-ХХI» здобуло нагороду «ПІДПРИЄМТВО РОКУ» та визнано одним з кращих підприємств в своїй галузі Міжнародним економічним рейтингом «ЛІГА КРАЩИХ».

Міжнародна премія «ЗОЛОТА ФОРТУНА» в номінації «Динамічний розвиток і висока якість лізингових послуг на ринку України» за 2007-2008 роки.

Премія «Український фінансовий олімп» в номінації «Лізингова компанія, що показує найбільш динамічний розвиток» за результатами 2005-2006 років. Фінансовими партнерами виступало 20 банківських структур.

В 2010 році ТОВ «АТОН-ХХI» отримало відзнаку «ЗНАК ЯКОСТІ» в номінації «Послуга оперативного лізингу».

Лізинг авто

Довгострокові договори бувають різноплановими. Наша компанія надає послуги за документами, які враховують усі побажання клієнта щодо виплат. Атон-ХХІ робить Ваше життя легшим і комфортнішим.

Лізинг авто також має свої нюанси. Варто зазначити, що мі купуємо обраний Вами товар та заключаємо документ щодо розрахунку. Тому, Ви можете без зусиль переконатись, що компанія Атон-ХХІ турбується про усіх, із ким співпрацює.

Атон-ХХІ розробляє документи строком до п'яти років. При цьому, пропонуємо лояльні умови виплат. Клієнт має право корегувати угоду і брати участь у його обговоренні із менеджером компанії.

Зверніть увагу, що, отримавши авто в лізинг, Вам не треба буде займатися розмитненням, транспортуванням, юридичним супроводом. Все це за Вас зроблять співробітники нашої компанії – висококваліфіковані менеджери із великим досвідом роботи. У разі закінчення договору автолізингу, автомобіль може перейти у Вашу власність. Вам лише необхідно буде сплатити залишкову суму вартості. І все – справа зроблена. Тоді Ви станете повноцінним власником машини, яку колись ідеально підібрали для себе.

Автомобіль в лізинг

Лізинг автомобілів відрізняється від аренди чи кредитування тим, що Ви можете обрати будь-який автомобіль. Пропонуємо каталог, але власні побажання клієнта – закон. Тому, ми можемо з честю визнати – Атон-ХХІ здійснює мрії.

Ми робимо життя наших клієнтів кращим. Тому, регулярно проводяться акції та розробляється гнучка система знижок для нових та постійних замовників. Наша команда розмежовує довгострокові та короткострокові договори, щоб співпраця склалася із усіма. Автомобіль в лізинг – це не лише розробка Вашої фінансової стратегії щодо виплат, а й сервіс та обслуговування автомобіля протягом дії домовлення. Турбуємось не лише за своїх клієнтів, а й за власне майно.

Страхування – ще один надзвичайно важливий пункт при розробці угоди. Ми забезпечуємо повне страхування для Вашого автомобіля на весь строк дії угоди. Тому, Ви можете не перейматися, що доведеться виплачувати кошти за понівечений автомобіль ю Варто зазначити, що договір лізингу автомобіля не потребує додаткової застави чи гарантій на виплату. Компанія Атон-ХХІ співпрацює лише із авторитетними банківськими установами. Наші товари самі і є предметами застави. Це дуже зручно.

У такому випадку, клієнт нічим не ризикує, у разі добросовісної виплати лізингу на авто. Тоді Ви отримаєте у власність машину, а банк отримає повний розрахунок. Наша компанія – посередник. Але якість нашої роботи визначає Ваше благополуччя.

Лізингові автомобілі характеризуються високою якістю. Ми співпрацюємо не лише із перевіреними банками, а й із надійними дилерами. Тому, якщо Ви виявили бажання отримати Мерседес 2015 року – доставимо продукт навіть із відповідною комплектацією. Варто розрізняти умови для юридичних та фізичних осіб. Зверніть увагу на пакети документів, які є обов'язковими для цих двох категорій. У разі відсутності будь-якого пункту зі списку необхідних файлів, договір може бути анульованим. Ми дотримуємось своїх обов'язків і клієнтів також залучаємо до порядності.

 

Чому саме ми

12 років у сфері надання послуг лізингу

Профінансовано сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу

Ми пропонуємо гнучкі схеми лізингових розрахунків

Орієнтуємося на підприємства малого і середнього бізнесу

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами

Встановлення довгострокової співпраці по розвитку бізнесу наших партнерів