On-line розрахунок

Лізингова компанія

«АТОН-XXI»

15 років досвіду

Протягом п'ятнадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу. Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України.

On-line розрахунок

Залиште заявку на розрахунок вартості прямо зараз і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Свіжі новини

«ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН–ХХI» та компанія «АЗІЯСТАР-УКРАЇНА» - офіційний представник та імпортер продукції Yangzhou Yaxing Motor Coach Co., Ltd. в Україні, пропонують спільну програму «ЛІЗИНГ АВТОБУСІВ» для придбання туристичних та міських автобусів ASIASTAR будь яких модифікацій на умовах лізингу.

ВГО «Українська аграрна конфедерація» уклала меморандум про співпрацю з «Лізингова компанія АТОН-ХХI».

За результатами діяльності 2017 року Лізингова компанія "АТОН-ХХI" здобула нагороду "ВИБІР РОКУ -2017".

ТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН – ХХI та Компанія “AVM TRUCK & BUS UKRAINE” - офіційний дистриб’ютор продукції “China National Heavy Duty Truck Group Co LTD”, МАN, МАЗ пропонують для Вас спільну програму «ЛІЗИНГ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ».

ТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН – ХХI" разом з ТОВ "БАЛТІК - ФОРКЛІФТ" передали нашому постійному клієнту на умовах фінансового лізингу навантажувач STILL RX70-16T.

ТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН – ХХI" разом з ТОВ "БАЛТІК - ФОРКЛІФТ" пропонує придбати НОВУ та б/у спеціальну техніку на умовах оперативного та фінансового лізингу:

ТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН – ХХI" пропонує придбати автомобілі б/у на умовах оперативного та фінансового лізингу:

ТОВ "Лізингова компанія "АТОН-ХХI" та ТОВ "Автомобільний мегаполіс "НІКО" пропонують для Вас спільну програму «КОМФОРТНИЙ ЛІЗИНГ» для придбання автомобілів FIAT Fiorino Cargo на умовах оперативного та фінансового лізингу:

За результатами діяльності підприємства в 2014 році Збори засновників Лізингової компанії «АТОН-ХХI» прийняли рішення про участь підприємства в заходах, що будуть направлені на формування соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством, зокрема в частині вирішення соціальних потреб населення з питань охорони здоров’я.

Лізингова компанія «АТОН-ХХI» пропонує для юридичних та фізичних осіб послуги оперативного та фінансового лізингу для придбання ЖИТЛОВОЇ та КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ – основні умови наступні:

Лізингова компанія «АТОН-ХХI», залучає на постійній основі грошові кошти для розширення існуючого бізнесу від фізичних та юридичних осіб.

Лізингова компанія «АТОН-ХХI» разом з ТОВ «ІНТЕР АВТО ТРЕЙДІНГ» розпочали спільну програму по реалізації на умовах оперативного та фінансового лізингу.

Лізингова компанія «АТОН-ХХI» разом з  «ІТАЛ АВТОЦЕНТР КИЇВ» розпочали спільну програму по реалізації на умовах оперативного та фінансового лізингу автомобілі  провідних італійських виробників.

Лізингова компанія «АТОН-ХХI» разом з ТОВ «АВТОСАМІТ ЛТД» розпочали спільну програму по реалізації на умовах оперативного та фінансового лізингу будь-які автомобілі TOYOTA.

Лізингова компанія «АТОН-ХХI» разом з ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ КАМАЗ» розпочали спільну програму по реалізації на умовах оперативного та фінансового лізингу будь-які автомобілі КАМАЗ.

Лізингова компанія «АТОН-ХХI» пропонує на вигідних умовах фінансового лізингу придбати будь-який автомобільний транспорт, спеціальну техніку та сільськогосподарське обладнання.

За результатами 2010 року ТОВ «АТОН-ХХI» відзначена нагороджувальною відзнакою «ЗНАК ЯКОСТІ» в номінації «Послуга оперативного лізингу».

За результатами 2010 року ТОВ «АТОН-ХХI» здобуло нагороду «ПІДПРИЄМТВО РОКУ» та визнано одним з кращих підприємств в своїй галузі Міжнародним економічним рейтингом «ЛІГА КРАЩИХ».

ТОВ «АТОН-ХХІ» пропонує усім зацікавленим фізичним та юридичним особам співпрацю на взаємовигідній основі в частині реалізації будь-яких автомобілів, спецтехніки та обладнання на умовах лізингу через укладання агентських або комісійних угод.

ТОВ «АТОН-ХХІ» пропонує своїм клієнтам та іншим фізичним чи юридичним особам скористатися послугою – «комісійна площадка».

ТОВ «АТОН-ХХІ» пропонує юридичним особам отримати легковий автомобіль в лізинг.

ТОВ «АТОН-ХХI» сумісно з КОМПАНІЄЮ «НОВИЙ ПРОЕКТ» розробили спеціальні умови лізингу для придбання холодильного та торгівельного обладнання.

Пропонуємо усім зацікавленим підприємствам реалізацію спільних проектів з використанням схеми оперативного лізингу (оренди), на основний ряд продукції, що виготовляє ТОВ «ПАНТЕК–ВИРОБНИЦТВО».

Національним бізнес рейтингом в номінації «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2008» будо відзначено ТОВ «АТОН-ХХI» національним сертифікатом за критеріями обсягу реалізованої продукції, продуктивності праці та заробітної плати за основним видом діяльності «Оренда автомобілів».

ТОВ «АТОН-ХХI» будо відзначено Срібними стелою та Дипломом якості в номінації: «Динамічний розвиток та висока якість лізингових послуг на ринку України» Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «ЗОЛОТА ФОРТУНА».

Премія «УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ ОЛІМП» є спеціальною громадською нагородою, яка свідчить про рівень найвищої професійної компетентності Лауреатів у сфері банківського, лізингового, страхового, інвестиційного бізнесу, послуг ринку FOREX, аудиторських послуг та інших видів фінансової діяльності.

Чому саме ми

15 років у сфері надання послуг лізингу

Профінансовано сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу

Ми пропонуємо гнучкі схеми лізингових розрахунків

Орієнтуємося на підприємства малого і середнього бізнесу

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами

Встановлення довгострокової співпраці по розвитку бізнесу наших партнерів