On-line розрахунок

Лізингова компанія

«АТОН-XXI»

15 років досвіду

Протягом п'ятнадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу. Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України.

On-line розрахунок

Залиште заявку на розрахунок вартості прямо зараз і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Свіжі новини

ТОВ «ЛК – АТОН ХХI»- офіційний представник продукції Yangzhou Yaxing Motor Coach Co., Ltd. в Україні, а саме широкого спектру автобусів ASIASTAR уклало з АТ «ОЩАДБАНК» договір про співпрацю в частині доступного кредитування усіх зацікавлених підприємств та організацій в придбанні нових автобусів https://www.oschadbank.ua/ua/business/finansuvannya-biznesu#

 

Основі умови кредитування: участь власним капіталом – від 20% первісної вартості майна, строк – до 60 місяців, % ставка в гривні від 4,42% річних, майнове страхування – в акредитованій АТ «ОЩАДБАНК»

 

ТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН – ХХI – ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР та імпортер продукції HUALING XINGMA AUTOMOBILE (GROUP) CO., LTD в Україні пропонує для Вас придбання вантажних автомобілів CAMC самоскид (20-37 тон) Ціна включає в себе: доставку, передпродажну підготовку .

          ТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН – ХХI – ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР та імпортер продукції HUALING XINGMA AUTOMOBILE (GROUP) CO., LTD в Україні пропонує для Вас придбання вантажних автомобілів CAMC самоскид (10 тон) Ціна включає в себе: доставку, передпродажну підготовку .

         Стандартні умови оплати: передоплата 50%, залишок 50% з моменту повідомлення про поставку техніки на склад продавця; Строк поставки техніки: від 90 до 120 календарних днів з моменту передплати.

         Гарантія: 12 місяців або 100 000 км в залежності от того, яка подія настане раніше. Додаткова гарантія на силову лінію +100 000 км та ще один рік на двигун коробку швидкостей та задні мости.

Базові умови лізингу
Фінансовий лізинг
Строк лізингу - 12-36 місяців;

Участь власним капіталом - від 30% первісної вартості
Здороження, % - від 9.5 % в гривні
Валюта фінансування - гривня, без прив’язки до валюти
Лізингові платежі - щомісячні (класичний, ануїтет)
Майнове страхування - на період договору
Податки, обов’язкові платежі - включено в платежі
Сезонність платежів - в залежності від побажань та особливостей виробництва
Гарантій обслуговування та сервісна підтримка - на період дії договору

Контактна інформація на сайті www.fogo.ua

 

 

imagesТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ АТОН – ХХI та Toyota Центр Дніпропетровськ « Алмаз Мотор » і Toyota Центр Кривий Ріг « Алмаз Систем» - офіційні дилери автомобілів Toyota у Дніпропетровській області пропонують Вам придбати на умовах фінансового та оперативного лізингу автомобілі Toyota.
Контактна інформація на сайті www.toyota.dp.ua

 

 

 

 page 0001

  page 0002

Чому саме ми

15 років у сфері надання послуг лізингу

Профінансовано сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу

Ми пропонуємо гнучкі схеми лізингових розрахунків

Орієнтуємося на підприємства малого і середнього бізнесу

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами

Встановлення довгострокової співпраці по розвитку бізнесу наших партнерів