On-line розрахунок

Лізингова компанія

«АТОН-XXI»

12 років досвіду

Протягом дванадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу. Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України.

On-line розрахунок

Залиште заявку на розрахунок вартості прямо зараз і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Про компанію лк Атон

Олег Радіоненко

Директор лізингової компанії
«АТОН-XXI»

«Лізингова компанія,
що динамічно розвивається!»

ТОВ «АТОН-XXI» – лізингова компанія, що динамічно розвивається. Протягом дванадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу.

Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України. Ефективність виконаної роботи нашої компанії було оцінено премією «Український фінансовий олімп» в номінації «Лізингова компанія, що показує найбільш динамічний розвиток» за результатами 2005-2006 років.

За час роботи на ринку лізингових послуг нашими фінансовими партнерами виступало 20 банківських структур, серед яких є лідери вітчизняного банківського ринку, тому ми з усією відповідальністю заявляємо про можливість оперативно і з максимальним урахуванням потреб наших клієнтів залучати фінансові ресурси для придбання необхідних основних засобів.

Ми пропонуємо гнучкі (розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу клієнтів) схеми лізингових розрахунків, що дає можливість уніфікувати довгострокові фінансові зобов'язання за лізинговим договором з терміном окупності об'єкта лізингу. У своїй роботі ми орієнтуємося, перш за все, на підприємства малого і середнього бізнесу, що швидко реагують на зміни ринку, готових до постійної конкуренції і прогресу.

Ми прагнемо того, щоб робота нашої лізингової компанії відрізнялася мобільністю і оперативністю в ухваленні рішень, інформаційною відвертістю, а також професіоналізмом і відповідальністю. Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами на підставі максимального задоволення їх потреб, надання комплексних рішень і встановлення довгострокової співпраці по розвитку бізнесу наших партнерів.

Наші нагороди

За результатами 2010 року ТОВ «АТОН-ХХI» здобуло нагороду «ПІДПРИЄМТВО РОКУ» та визнано одним з кращих підприємств в своїй галузі Міжнародним економічним рейтингом «ЛІГА КРАЩИХ».

Міжнародна премія «ЗОЛОТА ФОРТУНА» в номінації «Динамічний розвиток і висока якість лізингових послуг на ринку України» за 2007-2008 роки.

Премія «Український фінансовий олімп» в номінації «Лізингова компанія, що показує найбільш динамічний розвиток» за результатами 2005-2006 років. Фінансовими партнерами виступало 20 банківських структур.

В 2010 році ТОВ «АТОН-ХХI» отримало відзнаку «ЗНАК ЯКОСТІ» в номінації «Послуга оперативного лізингу».

Наші партнери

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8

Пріоритетні об'єкти фінансування

Легкові автомобілі

В лізинг надаються нові автомобілі, які будуть придбані згідно Вашого замовлення; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; перший внесок (авансовий платіж) за рахунок власних коштів клієнта – від 30% вартості об'єкта лізингу...

Детальніше

Вантажні автомобілі

В лізинг надається нова техніка, яка буде придбана згідно Вашої заявки у визначених Вами продавців або виробників; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; авансовий платіж – від 30% вартості об'єкта лізингу; оплата лізингових платежів – щомісячно або за...

Детальніше

Обладнання

В лізинг надається нове обладнання, яке буде придбано згідно Вашої заявки у визначених Вами продавців або виробників; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; авансовий платіж – від 30% вартості об'єкта лізингу; оплата лізингових платежів – щомісячно рівними частинами...

Детальніше

Житлова та комерційна нерухомість

В лізинг надається нова та бувша у вжитку нерухомість (квартири, офіси, інші приміщення), яка буде придбана згідно Вашого замовлення; термін лізингу – до 7 років; перший внесок (авансовий платіж) – від 25% вартості об'єкта лізингу...

Детальніше

Чому саме ми

12 років у сфері надання послуг лізингу

Профінансовано сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу

Ми пропонуємо гнучкі схеми лізингових розрахунків

Орієнтуємося на підприємства малого і середнього бізнесу

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами

Встановлення довгострокової співпраці по розвитку бізнесу наших партнерів