On-line розрахунок

Лізингова компанія

«АТОН-XXI»

15 років досвіду

Протягом п'ятнадцяти років команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу підприємства у сфері надання послуг лізингу. Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України.

On-line розрахунок

Залиште заявку на розрахунок вартості прямо зараз і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Про компанію лк Атон - ХХI

«Лізингова компанія АТОН - ХХI»

ТОВ «АТОН-XXI» – лізингова компанія, що має 15-річний досвід на ринку лізингових послуг. Протягом тривалого часу команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу у сфері надання послуг фінансового, оперативного та зворотного лізингу для підприємств усіх форм власності.

Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України. Ефективність роботи нашої компанії було оцінено багатьма винагородами та відзнаками, зокрема і щорічною премією "ВИБІР РОКУ - 2017".

При реалізації лізингових проектів в частині фінансування наша компанія співпрацює з провідними банківськими установами, приватними інвесторами – юридичними та фізичними особами, інвестує власні кошти для оперативної та якісної співпраці з клієнтами для придбання обраних об’єктів лізингу.

Компанія розширює партнерську базу, залучаючи до спільної роботи нових партнерів: продавців легкових та вантажних автомобілів, спеціальної та сільськогосподарської техніки, обладнання; на взаємовигідних умовах працюємо з агентами по усій території України, пропонуємо спільні продукти з провідними юридичними та страховими компаніями, які максимально доповнюють перелік послуг лізингової компанії ТОВ «АТОН-XXI».

Ми пропонуємо гнучкі (з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу клієнтів) графіки лізингових платежів, що дає можливість уніфікувати довгострокові фінансові зобов'язання за лізинговим договором з терміном окупності об'єкта лізингу. У своїй роботі ми орієнтуємося, перш за все, на підприємства малого і середнього бізнесу, що швидко реагують на зміни ринку, готових до постійної конкуренції і прогресу.

Ми прагнемо, щоб робота нашої лізингової компанії відрізнялася мобільністю та оперативністю в ухваленні рішень, інформаційною відвертістю, а також професіоналізмом і відповідальністю.

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами з урахуванням їх потреб, наданні комплексних і якісних рішень, формування засад для довгострокової співпраці з усіма нашими партнерами.

 

Наші нагороди

За результатами 2017 року ТОВ «АТОН ХХІ» отримало винагороду «Вибір України 2017 року».

За результатами 2010 року ТОВ «АТОН-ХХI» здобуло нагороду «ПІДПРИЄМТВО РОКУ» та визнано одним з кращих підприємств в своїй галузі Міжнародним економічним рейтингом «ЛІГА КРАЩИХ».

Міжнародна премія «ЗОЛОТА ФОРТУНА» в номінації «Динамічний розвиток і висока якість лізингових послуг на ринку України» за 2007-2008 роки.

В 2010 році ТОВ «АТОН-ХХI» отримало відзнаку «ЗНАК ЯКОСТІ» в номінації «Послуга оперативного лізингу».

Наші партнери

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8

Пріоритетні об'єкти фінансування

Легкові автомобілі

В лізинг надаються нові автомобілі, які будуть придбані згідно Вашого замовлення; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; перший внесок (авансовий платіж) за рахунок власних коштів клієнта – від 30% вартості об'єкта лізингу...

Детальніше

Вантажні автомобілі

В лізинг надається нова техніка, яка буде придбана згідно Вашої заявки у визначених Вами продавців або виробників; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; авансовий платіж – від 30% вартості об'єкта лізингу; оплата лізингових платежів – щомісячно або за...

Детальніше

Обладнання

В лізинг надається нове обладнання, яке буде придбано згідно Вашої заявки у визначених Вами продавців або виробників; термін лізингу – від 6 до 48 місяців; авансовий платіж – від 30% вартості об'єкта лізингу; оплата лізингових платежів – щомісячно рівними частинами...

Детальніше

Житлова та комерційна нерухомість

В лізинг надається нова та бувша у вжитку нерухомість (квартири, офіси, інші приміщення), яка буде придбана згідно Вашого замовлення; термін лізингу – до 7 років; перший внесок (авансовий платіж) – від 25% вартості об'єкта лізингу...

Детальніше

Чому саме ми

15 років у сфері надання послуг лізингу

Профінансовано сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу

Ми пропонуємо гнучкі схеми лізингових розрахунків

Орієнтуємося на підприємства малого і середнього бізнесу

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами

Встановлення довгострокової співпраці по розвитку бізнесу наших партнерів